Szkolenie IDEA-UP - innowacyjność, przedsiębiorczość i nowoczesne technologie

Szkolenie IDEA-UP to bezpłatne, certyfikowane szkolenie on-line w języku angielskim.

Dostępne jest z platformy IDEA-UP (https://ideaup.pwr.edu.pl/),
do zrealizowania w dowolnym momencie, nie później jednak niż do końca lipca 2024 r.

Platforma IDEA-UP to przestrzeń, w której możesz:

• uzyskać wgląd w najnowocześniejsze podejścia w zakresie technologii deep tech
  • rozwijać swoje umiejętności w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości
  • zmienić swoje nastawienie i zostać innowatorem
  • zainspirować się do stworzenia start-upu
  • uzyskać bezpłatny dostęp do wykładów badaczy pochodzących z Włoch, Finlandii, Niemiec, Francji, Izraela, Hiszpanii i Polski
  • uzyskać bezpłatny certyfikat ukończenia międzynarodowego kursu

Obecnie na platformie udostępnione są dwa międzynarodowe szkolenia w języku angielskim:

IDEA-up DEEP TECH International Open Innovation Training

Zdalne szkolenie International Open Innovation Training IDEA-up DEEP TECH, które powstało w ramach projektu DEETECHTIVE, skoncentrowane jest na podnoszeniu kompetencji związanych z przedsiębiorczością, innowacyjnością i technologiami Deep Tech. Składa się z 8 modułów:

• Moduł 1 – ENTREPRENEURSHIP FROM THE DEEP TECH POINT OF VIEW (3 wykłady)
  • Moduł 2 – INNOVATION AND ENTREPRENEURSHIP CAPACITY BUILDING (8 wykładów)
  • Moduł 3 – BUSINESS MODELS (2 wykłady)
  • Moduł 4 – START-UP PERSPECTIVE (4 wykłady)
  • Moduł 5 – DEEP TECH: ARTIFICIAL INTELLIGENCE INSIGHTS (6 wykładów)
  • Moduł 6 – DEEP TECH: ROBOTICS (9 wykładów)
  • Moduł 7 – DEEP TECH: ADDITIVE MANUFACTURING (3 wykłady)
  • Moduł 8 – DEEP TECH IN HIGHER EDUCATION (2 wykłady)

International Open Innovation Training IDEA-up

Zdalne szkolenie International Open Innovation Training IDEA-up, którego model został opracowany w projekcie IDEATION, skoncentrowane jest na podnoszeniu kompetencji związanych z przedsiębiorczością, innowacyjnością (w szczególności otwarte innowacje) i społecznościowym rozwojem produktu w zaawansowanych technologiach wytwórczych. Składa się z 3 głównych modułów:

• Moduł 1 – Innovation & Entrepreneurship (12 wykładów)
  • Moduł 2 – Open Innovation (7 wykładów)
  • Moduł 3 – Social Product Development (4 wykłady)

Za udział w każdym ze szkoleń można uzyskać międzynarodowy certyfikat sygnowany podpisami wszystkich uczestniczących w projekcie uczelni.
Jeżeli szkolenie zostanie ukończone do 15.05.2024, certyfikaty zostaną wydane do 31.05.2024.
Jeżeli szkolenie zostanie ukończone do 15.07.2024, certyfikaty zostaną wydane do 31.07.2024.