Międzynarodowe szkolenie online IDEA-UP dotyczące innowacyjności, przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii

Wpis może zawierać nieaktualne dane.
kwiecień 2024

Kursy dostępne są na platformie ideaup.pwr.edu.pl, można zrealizować w dogodnym dla siebie terminie do końca lipca 2024 r.

Za udział w każdym z tych szkoleń można uzyskać międzynarodowy certyfikat sygnowany podpisami wszystkich uczestniczących w projekcie uczelni. Jeżeli szkolenie zostanie ukończone do 15.05.2024, certyfikaty zostaną wydane do 31.05.2024. Jeżeli szkolenie zostanie ukończone do 15.07.2024, certyfikaty zostaną wydane do 31.07.2024.

Obecnie na platformie udostępnione są dwa międzynarodowe szkolenia w języku angielskim:

IDEA-up DEEP TECH International Open Innovation Training
Zdalne szkolenie International Open Innovation Training IDEA-up DEEP TECH, które powstało w ramach projektu DEETECHTIVE, skoncentrowane jest na podnoszeniu kompetencji związanych z przedsiębiorczością, innowacyjnością i technologiami Deep Tech. Składa się z 8 modułów:

Moduł 1 – ENTREPRENEURSHIP FROM THE DEEP TECH POINT OF VIEW (3 wykłady)
Moduł 2 – INNOVATION AND ENTREPRENEURSHIP CAPACITY BUILDING (8 wykładów)
Moduł 3 – BUSINESS MODELS (2 wykłady)
Moduł 4 – START-UP PERSPECTIVE (4 wykłady)
Moduł 5 – DEEP TECH: ARTIFICIAL INTELLIGENCE INSIGHTS (6 wykładów)
Moduł 6 – DEEP TECH: ROBOTICS (9 wykładów)
Moduł 7 – DEEP TECH: ADDITIVE MANUFACTURING (3 wykłady)
Moduł 8 – DEEP TECH IN HIGHER EDUCATION (2 wykłady)

International Open Innovation Training IDEA-up
Zdalne szkolenie International Open Innovation Training IDEA-up, którego model został opracowany w projekcie IDEATION, skoncentrowane jest na podnoszeniu kompetencji związanych z przedsiębiorczością, innowacyjnością (w szczególności otwarte innowacje) i społecznościowym rozwojem produktu w zaawansowanych technologiach wytwórczych. Składa się z 3 głównych modułów:

Moduł 1 – Innovation & Entrepreneurship (12 wykładów),
Moduł 2 – Open Innovation (7 wykładów),
Moduł 3 – Social Product Development (4 wykłady).

Platforma IDEA-UP (https://ideaup.pwr.edu.pl/) to przestrzeń, w której możesz:

uzyskać wgląd w najnowocześniejsze podejścia w zakresie technologii deep tech,
rozwijać swoje umiejętności w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości,
zmienić swoje nastawienie i zostać innowatorem,
zainspirować się do stworzenia start-upu
uzyskać bezpłatny dostęp do wykładów badaczy pochodzących z Włoch, Finlandii, Niemiec, Francji, Izraela, Hiszpanii i Polski
uzyskać bezpłatny certyfikat ukończenia międzynarodowego kursu.